SI | CZ | DE | HR
+420 723 238 040
info@maksimosipov.com

NÁZORY


Maxim Osipov je i přes třicetiletou praxi a zkušenosti skromný, kniha dojmů, do níž lidé, kteří se rozhodli vyhledat pomoc v alternativní medicíně, zapisují své zkušenosti a dojmy po léčbě, hovoří sama za sebe.Nada
Děkuji vám za veškerou mojí mámě, jejíž stav rukou se po několika terapiích (a po každé jednotlivé taky) podstatně zlepšil. Od toho, že jí levá ruka bezmocně visela dolů a bolel ji loket, zápěstí a prsty, dostala zpátky pohyblivost prstů a bolesti postupně krok za krokem odezněly. Krk a koleno ji přestaly bolet úplně. Věřím, že zítra bude stav ještě o něco lepší.
Můj stav je jedním slovem momentálně tak lehoučký, až povznášející. Nevzpomínám si, kdy jsem se naposledy cítila tak dobře, plná energie, koncentrace a bezstarostnosti. I moje dýchání je velice svižné a postoj vzpřímený :) Děkuji i za humor a trpělivost, že jsem dosáhla nejlepšího stavu uvolnění během terapie a také po ní. Srdečné díky!
Slavko Pogačnik
Měl jsem problémy s obratli krční páteře, občas se objevila i oteklina. Po návštěvách se cítím daleko lépe, ba přímo skvěle. Srdečně vám děkuji za pomoc a přeji hodně úspěchů v další léčbě.
Daria
Mockrát děkuji za vyřešení silných bolestí páteře. Posouváte hranice nemožného!
Mateja – Nikova máma
Syn Niko má diagnózu epilepsie a mozková obrna. S vaší léčbou jsme začali v březnu 2013. Po jednom měsíci ukázalo EEG lepší výsledky, Niko začal otevírat dlaně ručiček a krčit nožičky k sobě. Pokaždé, když od vás přijdeme, je Niko velice rozdováděný a také usne a spí lépe. Děkuji vám ze srdce, že jste nám dal naději, že se stav může i zlepšit, protože s vaší pomocí už se tak stalo. Děkuji, děkuji, děkuji.
Zdenka Rataje
Narovnal jste mi páteř. Teď můžu snadno chodit a dýchat a užívat si života! Děkuji vám! Vaší léčbě naprosto důvěřuji!
Magda
Děkuji vám za veškeré dobro, co děláte pro nemocné na těla a na duši. Odcházím od vás vždy plná vůle a optimizmu, svět začal být barevnější a své problémy vidím ve zcela jiném světle – jako zkušenosti, které mě vedou dál. Můj celkový stav se podstatně zlepšil, cítím se vitálněji. Přeji vám, aby se vám všechno to dobro vrátilo!
Nataša
Jsem přesvědčena, že v mnoha životech zanecháte stopy nesmírného štěstí a vděčnosti. Když jsme vás se synem po jeho operacích nádoru na mozku poprvé navštívili, upozornil jste nás, že neděláte zázraky. Celou dobu nás upozorňujete, abychom se léčili sami a že vy nám s tím jen pomáháte. Syn dělá pokroky pomalu, ale vytrvale, jsme vám za to velice vděčni. Velmi rádi k vám chodíme a s radostí očekáváme vaše návštěvy. Rádi bychom vám při této příležitosti vyjádřili velkou úctu a vděčnost a popřáli další úspěchy, zdraví a všechno nejlepší.
Teja
Díky p. Osipovovi za velice efektivní zkušenost, kterou jsem zažila na setkáních s jeho způsobem léčby. Bolesti nohou a páteře se podstatně snížily. Po dlouhé době se stal pohyb zase automatickým a bez bolestí, pocit mravenčení v končetinách zmizel. Doporučuji všem, kteří důvěřují i v něco jiného než v klasickou medicínu, která nabízí jen prášky a operace.
Polona
Chodím k vám na terapie kvůli psychickým problémům. Během té doby jsem přestala užívat tablety. Bylo to trochu obtížné, terapie mě unaví, ale po týdnu terapií se cítím lépe, naplněná více energií. Během samotné terapie hodně reaguji (zvracení, závratě, ...). Ale můj stav se pomalu zlepšuje, uvědomuji si své problémy. Začala jsem s meditacemi, uvolňováním, hodně čtu duchovní literaturu, používám pozitivní afirmace. Pomalu potkávám sebe sama. Děkuji vám i za vaše krátké přednášky při vysvětlení problémů.
Silvie
Děkuji vám za vaše "teplé ruce", které mi přinesly obrovské množství energie a samozřejmě lepší zrak! Děkuji za všechny terapie a jistě se zase uvidíme :)
Dragica – manželka
Svádíme s mužem boj s těžkou nemocí, proto jsme se rozhodli, že to zkusíme i u vás. Po jednom týdnu se jeho stav viditelně zlepšil. Je živější, je v něm daleko víc energie než dřív, v podstatě dochází k velké změně. Jsem vám velice vděčna za vaši pomoc, která přinesla ovoce. Velice vám za všechno děkuji.
Sandra – Lukova máma
Z našim malým Lukou jsme vás poprvé potkali v březnu 2013. Od té doby k vám chodíme pravidelně každý měsíc. Náš Luka dělá viditelné pokroky. Po třetí proceduře na mě poprvé zavolal mami. Stalo se z něj velice spokojené a veselé dítě. I pohybově začal být velice aktivní. Ve svém mladém životě překonal velice náročné chirurgické zákroky a bude potřebovat dlouhou regeneraci. S vašimi procedurami jde pokrok o hodně rychleji a správným směrem. I jeho lékaři jsou s pokrokem velice spokojeni. Jsme vám ze srdce vděčni za veškerou naši snahu! Radost a štěstí v očích Lukáše jsou pro nás skutečně tím nejcennějším! Doufám, že se potkáme ještě vícekrát. Srdečné díky!
Špela
Kvůli bolestem zad už můj život nemohl probíhat normálně. Díky vám za nezapomenutelnou zkušenost a terapie. Změnil jste mi život! DĚKUJI!
Emil
Jedním slovem JEDINEČNÉ – doposud jsem nevěřil, že je vyléčení mojí nemoci možné. Terapie je podle mého názoru na hranici sci-fi. Děkuji vám!O pozitivních výsledcích jeho léčby vypovídá i rodina z Kranje s pětiletým dítětem, které mělo poruchu řeči, problémy s koncentrací, nehrálo si, na druhou stranu mohlo chodit. Oficiální diagnóza: mozková obrna, příznaky autistického spektra, poruchy pozornosti a řeči. »Už po první terapii se stalo, že nás doma syn vyzval ke hře sám od sebe, což se předtím nikdy nestalo,« říká máma. Po třetí terapii se zlepšila i řeč.

V Srbsku pomohl také chlapci Brankovi, který se narodil s Downovým syndromem. Kojenec byl jako věchýtek a nevypadalo to, že přežije. Léčitel navštívil maminku a dítě a rozhodl se kojenci pomoci zdarma. Jako obyčejně provedl pět nebo šest terapií, následovala několikaměsíční přestávka a pak znovu terapie a přestávka. »Chlapeček rostl a během několika let udělal viditelné pokroky, z věchýtku se stal člověk,« vypráví Osipov. »Jeho svaly zesílily, začal růst, mluvit, komunikovat. S Brankem, tak se jmenuje, jsme se spřátelili, a i když je vidět, že má Downův syndrom, žije kvalitně. U těchto dětí totiž můžu svými metodami povzbudit lepší činnost srdce, napravit vrozené srdeční vady (otvory), zlepším koncentraci, vývoj řečových schopností.«

Dr. Maxim Osipov léčí komplexně, protože se zabývá příčinou porušené rovnováhy člověka. Léčbu provádí na všech úrovních, na celkovém stavu lidské duše a těla.  U prostého, vlídného léčitele se pochyby o léčbě bez prášků, injekcí a skalpelů rychle rozplynou. Jeho schopností si váží v Rusku, Rakousku, Srbsku, Itálii a ve Slovinsku, kde se poslední roky zdržuje nejraději.


Chcete se objednat na terapii?
Zajímá vás průběh samotné terapie?

Zavolejte nám, s radostí vám pomůžeme.


+420 723 238 040

>> Rezervace termínu

Odeslat zprávu


>> Odeslat zprávu
Izdelava: MMstudio