SI | CZ | DE | HR
+420 723 238 040
info@maksimosipov.com

Jeho metoda léčby


Když k němu lidé přijdou, jednoduše vidí jejich energetický stav, i když nezná jejich lékařskou diagnózu. Jeho přirozenou schopností je vycítit, kde mají problémy a jaké tyto problémy jsou. Když odhalí příčinu problému, iniciuje samoléčbu a poté, jak sám říká, člověk sám sebe opravuje pomocí regulace těla. Jde o originální metodu, která je jenom jeho.

Při terapii nejprve ovlivňuje energetický stav, průtok energie a také imunitní systém a činnost žláz s vnitřním vylučováním. Jakmile začne energie znovu téct bez překážek tělem, je zahájen proces čištění a léčby. Osipov věc srovnává se stavidlem na splavu, které se zvedne a způsobí, že voda strouhou najednou šplouchá. „Jakmile jsou blokády odstraněny a energie začne téct nerušeně tělem, občas se stane, že někdo omdlí, ale to není nic špatného. Po takovém silném nárazu energie se člověk brzy uzdraví, nepotřebuje mnoho terapií," říká Osipov.  „Na mé dotyky a blízkost reagují lidé velmi různě. Někteří se chvějí, jiní propukají v pláč nebo v smích, jedni se začnou nahýbat určitým směrem, cítí horko nebo mravenčení, někteří dokonce zvracejí…" Tvrdí, že všechny tyto reakce jsou normální, jde pouze o regulace, které vedou k optimálnějšímu stavu. „Všechno, co se s tělem děje, je obvyklé."  Ve většině případů reaguje 90 až 95 procent lidí na terapii naprosto pozitivně a mají po ní dobrou náladu.

K rovnání kostí používá kontaktní masáž, aby se lidé snáz pohybovali a byli uvolněnější. Techniku se naučil během studia, přidal k nim i své metody, které napomáhají při rekonvalescenci lumbální části páteře, šíje, kolenou, loktů atd. Masáží a manuálními úchopy zmírňuje a tlumí problémy s páteří, skřípnuté nervy a posunuté obratle. Páteř má klíčový význam, velice důležitá je i dobrá cirkulace.

Ihned ví, komu může pomoci a komu ne, což lidem také jasně řekne. Je totiž schopen zjistit způsob života a přemýšlení a jaké je u lidí ochota zlepšit své zdraví i změnou životního stylu.
Maxima těší, že ve srovnání s některými jinými léčiteli úspěšně spolupracuje s klasickou medicínou. „V Rusku konkurence mezi klasickou a lidovou medicínou neexistuje, lékaři z jednoho a druhého odvětví medicíny se u nás respektují a doplňují ve prospěch člověka, který má problémy, a bylo by správné, kdyby se náš způsob přemýšlení rozšířil do všech konců světa.«

Maxim říká, že člověk v podstatě léčí sám sebe, že on nám s tím jen pomáhá, když se pokouší vytvořit tok energie, který protéká tělem, což člověk cítí jako vibraci a ta znamená čištění znečištěných orgánů. Častokrát se stane, že lékaři před chirurgickým zákrokem pošlou pacienta nejprve na terapii k Osipovovi, zejména pokud se domnívají, že je to lepší než okamžitá operace.

Nikdo ti nemůže pomoci, pokud si to sám nepřeješ


Maxim Osipov není kouzelník a neslibuje zázraky. K očištění těla je zapotřebí čas, protože ani nemoc, s výjimkou poranění, nevypukla přes noc. Nic neslibuje v krátkodobém horizontu a domnívá se, že zdraví není možné vrátit jen během pár dní.

V léčitelství nejsou zvláštní pravidla, říká Osipov, každopádně však při léčbě nejvíc záleží na psychickém stavu jednotlivce, vlastně nakolik je kdo ochotný se uvolnit a oddat jeho rukám, kterými může odhalit problémy jednotlivce, jeho mozku a vibracím.


Záviděníhodné výsledky při léčbě řady nemocí


Záviděníhodné výsledky zaznamenává při léčbě řady nemocí, jako jsou bolesti hlavy s migrénou (úspěšnost uzdravení je prakticky stoprocentní), ischias, bolesti páteře a kříže, artritida, onemocnění kloubů a revmatická onemocnění, ledvinové a žlučové kameny, problémy s prokrvením, motorické problémy, stres, zvýšený krevní tlak, bronchitis, psychické problémy a poruchy imunitního systému, diabetické problémy, paraplegické potíže, dioptrie, … Úspěchů dosahuje i u psychických potíží, jako jsou deprese a stres. Velmi úspěšně odstraňuje i problémy párů, které nemohou zplodit dítě.

Při své práci je velice opatrný. Pokud je u kardiovaskulárních onemocnění riziko velké, pouze poradí. Tak je tomu i u nádorových onemocnění, kde všechno záleží na fázi, kdy pacient na terapii přijde. Vždy však zdůrazňuje, že pouze pomáhá, ne definitivně léčí. Osipov se rozhodně nedomnívá, že je univerzální, ale pokouší se pomoci vyřešit lidem to, co je tíží. Avšak nic nelze vynutit.

Na dotaz "Jak rychle se uzdravím?" Osipov odpovídá "Kolik víry, tolik pomoci". Přibližně polovině lidí se stav po jeho terapiích zcela zlepší, 20 až 30 procentům pak částečně. Počet terapií je různý, u některých lidí je pokrok viditelný už po třech, čtyřech terapiích. Terapie na dálku neprovádí. Nepochybuje o tom, že energie na dálku nefunguje, ale domnívá se, že nikdo nemůže kontrolovat množství energie a vědět, zda se cestou od bodu A do bodu B na tuto energii něco "nenalepilo".
U dětí je podíl úplných uzdravení ještě výrazně vyšší a činí až 95 procent. „Děti přicházejí na terapie nezatížené, bez zábran, bez předsudků a beze strachu. Tady se mohou skutečně stát zázraky. Hodně jich na terapie přichází kvůli oslabení imunity, hyperaktivitě, nočnímu pomočování, problémům s motorikou, … Jak sám konstatuje, terapie velmi rychle působí u dětí, které mají motorické a jiné problémy, u Downova syndromu nebo mozkové obrny.

Jeho úspěchy jsou skutečně neuvěřitelné a leckde, kde pracoval a stále pracuje, ho lidé oslavují a nazývají „kouzelníkem". Je mnoho vděčných rodičů, protože pomohl jejich dětem, a mnoho je i dospělých, kteří se uzdravili bez operace. A samozřejmě jsou tu i ti, které klasická medicína odepsala, a přesto se uzdravili.
Chcete se objednat na terapii?
Zajímá vás průběh samotné terapie?

Zavolejte nám, s radostí vám pomůžeme.


+420 723 238 040

>> Rezervace termínu

Odeslat zprávu


>> Odeslat zprávu
Izdelava: MMstudio